S O C I A L O F I S

Yükleniyor...

En İyi Ödeme Sistemleri

En iyi ödeme sistemleri nelerdir?

Sosyal medya üzerinden satış yapmak kadar ödemeyi nasıl alacağınız da oldukça önemlidir. Müşterilerinizin sizden alışveriş yapabilmesi için onların güvenle satın alım yapabileceği bir hizmet sunmalısınız.


Birçok kullanıcı bu konuda bilgisiz olduğu için Havale ve EFT yöntemleri ile ödeme almak istiyor. Bu durumda haliyle müşterilere güven vermiyor ve satın almaktan vazgeçmelerine sebep oluyor. Sosyal medya üzerinden yaptığınız satışlarda ödeme alabileceğiniz birçok farklı aracı firma bulunmakta. Ama bunlardan hangileri güvenli hangileri sizler için daha doğru onu bulmanız gerekmektedir. Her firma kendine göre şartlar ve komisyon oranları ile hizmet vermekte. Böyle durumlarda en popüler olanları kullanmak müşterilerinizin güven problemi yaşamamasını sağlar. Social Ofis ailesi olarak sosyal medya danışmanlığı yaptığımız firmalar için geliştirdiğimiz %100 güvenli ve yerli bir yazılım olan Paywingo tam olarak ihtiyacınız karşılayacaktır. Paywingo ile müşterileriniziz güven problemi yaşamadan 3D security ile alışveriş yapabilmelerini sağlıyoruz. Sektördeki diğer firmalara göre en uygun komisyon oranları ile kullanıcılarımızın memnuniyeti için çalışmaya devam ediyoruz. Paywingo üzerinden isterseniz ücretsiz bir şekilde mağazanızı açabilir isterseniz de kendi web sitenize entegre edebilirsiniz.

Sizler de güvenli bir şekilde satış yapabilmek ve ücretsiz mağazanızı açabilmek için bizimle aşağıda bulunan link üzerinden ilteşime geçebilirsiniz.


Satışlarınızı ve kitlenizi artıracak sosyal medya yönetimi almak için:

www.socialofis.com

Dünya'nın İlk ve Tek Ekran Kartlı Sunucu Merkezi Gogumax DC ile %100 Güvenli Ekran Kartlı Sunucu Satın Alabilirsiniz:

www.gogumaxdc.com

Gogumax Teknoloji Yazılım Danışmanlığı için:

www.gogumax.com.tr

Gpu.com.tr İle Oyunlarda Limitsiz Karakter Aç:

www.gpu.com.tr


Hizmet Satın Alma ve Tüm Sorularınız için bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz:

Whatsapp