S O C I A L O F I S

Yükleniyor...

Instagram Mazağaza Yönetimi

Instagram mağaza yönetimi nasıl olmalıdır?

Ülkemiz için yakın zamanda aktif edilen Instagram Shop, birçok kulllanıcının tercihi haline geldi. Tabii ki sadece Instagram Mağazanızı açıp bırakmak malesef yeterli değil. Onu etkili bir şekilde yönetmeniz çok önemlidir.


Şu anda Instagram Mağazalar masaüstü olarak görüntülenmese de, IOS ve Android işletim sistemli telefonlarda uygulama üzerinden görüntülenebiliyor. Her kullanıcı Instagram üzerinde mağaza açamıyor. Mağaza açabilmeniz için gerekli şartlar bulunmakta. Bu şartların hepsine uyuyorsanız, Instagram size mağaza açma fırsatı sunuyor. Mağazanızı açtınız peki bunu nasıl yöneteceksiniz? Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgi veriyor olacağız. Mağazanız üzerine satışını yaptığınız ürünleri ekleyerek, fiyat oluşturabiliyorsunuz. Normal gönderilerin keşfete çıkması daha fazla etkileşim alması anlamına geliyor. Bu aynı şekilde Instagram Mağazaları için de geçerli. Ürünleriniz için kullandığınız doğru anahtar kelimeler ve belirlediğiniz doğru reklam çalışmaları, sizlerin mağazanıza gelen müşteri sayısını oldukça artırıyor olacaktır. Social Ofis ailesi olarak Instgram üzerinde satış yapan kullancılarımıza sunduğumuz hizmet ile oldukça etkili bir geri dönüş alarak satışlarını ve mağazalarına gelen kullancı saysını üç, dört katına çıkarmayı başarabiliyoruz. Sizler de Instagram üzerinde satış yapıyorsanız ve mağaza yönetimi hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz Social Ofis tam bu noktada devreye giriyor. Uzman ekibimiz ile Instagram Mağazalarınızı geliştirmiş olduğumuz Social Ofis Optimizer yazılımı ile analiz ederek sizler için en doğru satış stratejisini hazırlıyoruz. Mağaza düzeninizi ve doğru anahtar kelimeleri kullanarak satış konusunda sizleri çok daha öne taşıyoruz.

Sizler de Instagram Mağaza yönetiminiz için bizleri tercih edebilir, satışlarınızı artırabilirsiniz. Social Ofis web sitemizi ziyaret etmek veya bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için aşağıda bıraktığımız linki kullanabilirsiniz.


Satışlarınızı ve kitlenizi artıracak sosyal medya yönetimi almak için:

www.socialofis.com

Dünya'nın İlk ve Tek Ekran Kartlı Sunucu Merkezi Gogumax DC ile %100 Güvenli Ekran Kartlı Sunucu Satın Alabilirsiniz:

www.gogumaxdc.com

Gogumax Teknoloji Yazılım Danışmanlığı için:

www.gogumax.com.tr

Gpu.com.tr İle Oyunlarda Limitsiz Karakter Aç:

www.gpu.com.tr


Hizmet Satın Alma ve Tüm Sorularınız için bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz:

Whatsapp