S O C I A L O F I S

Yükleniyor...

linkedin nedir

LinkedIn Nedir?

Linkedin 2003 yılında kurulmuş ve günümüzde 200 ülkede aktif olarak kullanılan 300 milyonu aşkın kullanıcıya sahip bir sosyal medya uygulamasıdır.

Reid Hoffman tarafından kurulan Linkedin, 2016 yılında Microsoft tarafından 26,2 milyar dolara satın alınmıştır. Linkedin üzerindeki kullanıcıların %27-%30'luk kısmını oluşturan kişiler işverenlerdir.


Diğer sosyal medya uygulamaları gibi eğlenceli içeriklerin yüklendiği bir yer olmanın aksine Linkedin oldukça profesyonel iş dünyasındaki kişileri bir araya getiren bir uygulamadır. Kendiniz veya şirketiniz için oluşturacağınız bir Linkedin hesabı ile kendi meslektaşlarınız veya farklı sektördeki kişiler ile iletişim kurabilir ve etkileşime geçebilirsiniz. Profesyonel bir ağ olan Linkedin üzerinde hem işverenler hem de iş arayan kişiler oldukça aktif durumdadır. Linkedin iş arayan kullanıcıları için online bir cv oluşturma imkânı sunar, bu sayede iş arayan kullanıcıları kendileri için uygun olan işlere oluşturdukları bu cv ile oldukça kolayca başvurabilirler. Şirket yöneticileri ve CEO gibi üst kademedeki insanları da Linkedin üzerinden takip edebilir ve aynı zamanda profilinize kimlerin göz attığını da görebilirsiniz. Linkedin işverenler için uygun elemanları onları sunarak iş tekliflerinde bulunur bu sayede işverenlerin eleman bulmasını, iş arayanlarınsa iş bulmalarını oldukça kolaylaştırır.

Sizler de Linkedin üzerinden profesyonel iş dünyasında olmak istiyorsanız aşağıda bulunan link üzerinden web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


linkedIn Web sitesi:

www.linkedin.com

Satışlarınızı ve kitlenizi artıracak sosyal medya yönetimi almak için:

www.socialofis.com

Dünya'nın İlk ve Tek Ekran Kartlı Sunucu Merkezi Gogumax DC ile %100 Güvenli Ekran Kartlı Sunucu Satın Alabilirsiniz:

www.gogumaxdc.com

Gogumax Teknoloji Yazılım Danışmanlığı için:

www.gogumax.com.tr

Gpu.com.tr İle Oyunlarda Limitsiz Karakter Aç:

www.gpu.com.tr


Hizmet Satın Alma ve Tüm Sorularınız için bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz:

Whatsapp