S O C I A L O F I S

Yükleniyor...

Sosyal Medya Yönetimi İçin 3 Altın Kural

Sosyal medya yönetimi iin önemli olan 3 kural

Sosyal medya yönetiminde etkili ve diğer kullanıcılardan daha fazla etkileşim almak için önemli olan 3 altın kural mevcut.


Bunların en başında feedback gelir. Yani sizin hesabınızı ziyaret eden bir kullanıcı sizlere iyi bir geri dönüş yapmalı. Bu durum hesabınızı ziyaret eden kişinin sayfanızda olmaktan memnun ve mutlu olduğu anlamına gelir. Aldığınız olumlu feedbackler sizler için sadık bir takipçi anlamına gelir. Çünkü sayfanızda mutlu olan size olumlu geri dönüş yapan bir kullanıcı hesabınızı takip etmeye devam eder ve bu sayede takipçi sayınız sürekli olarak yükseliş gösterir. Bir diğer kural ise mağaza olarak kullandığınız sosyal medya hesabında müşterilerinizin iyi birer deneyim yaşaması. Bu durum için her ne durumda olursa olsun müşterilerinizi memnun bırakmak zorundasınız. Takipçilerinizin aklında kalmak veya sizleri takipten çıkmamalarını sağlamak için düzenli olarak kampanya mesajları yollamalı, soru cevap niteliğindeki anketler ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını belirlemelisiniz. Bu aksiyonlar sizler için doğru veriler elde etmenizi sağlayacaktır ve bu sayede doğru kullanıcıya doğru zamanda doğru kampanya mesajınızı atabilirsiniz. Diğer kuralımız ise takipçilerimiz ile sohbet. Bizleri takip eden kullanıcılar ile sohbet etmemiz etkileşim açısından oldukça önemlidir. Özel günlerde yaptığınız paylaşımlar takipçileriniz gönderi altında sohbete teşvik edecektir. Bu da etkileşim sayınızı yukarıya çıkaran bir unsur olacaktır. Sizlere özel mesaj yoluyla iletişime geçen kullancıları cevapsız bırakmayınız. Onlara cevap vererek samimi olduğunuzu göstermelisiniz.

Social Ofis ailesi olarak bütün bu işlemleri sosyal medya yönetimi gerçekleştirdiğimiz firmalar için biz yapıyoruz. Sizler de bu konularda destek almak için aşağıda bıraktığımız link üzerinden web sitemizi ziyaret edebilir veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Satışlarınızı ve kitlenizi artıracak sosyal medya yönetimi almak için:

www.socialofis.com

Dünya'nın İlk ve Tek Ekran Kartlı Sunucu Merkezi Gogumax DC ile %100 Güvenli Ekran Kartlı Sunucu Satın Alabilirsiniz:

www.gogumaxdc.com

Gogumax Teknoloji Yazılım Danışmanlığı için:

www.gogumax.com.tr

Gpu.com.tr İle Oyunlarda Limitsiz Karakter Aç:

www.gpu.com.tr


Hizmet Satın Alma ve Tüm Sorularınız için bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz:

Whatsapp