S O C I A L O F I S

Yükleniyor...

youtube nedir

YouTube Nedir?

Youtube 2005 yılında kurulan bir video paylaşım Web sitesidir.

Üç arkadaş tarafından kurulan Youtube, kurulduktan bir yıl sonra Google tarafından 1,65 milyar dolara satın alınmıştır. Youtube kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkânı sunuyor.


Günümüzde iki milyarı aşkın kullanıcıya sahip olan Youtube üzerinden her konu ile ilgili video bulmanız kesin bir olasılıktır. Hesap açmadan da kullanabildiğimiz Youtube, hesabı olmayan kullanıcılarını video beğenme, yorum yapma ve paylaşma gibi birkaç özellikten mahrum bırakıyor. Google hesabınız ile kolayca oturum açabileceğiniz Youtube, oturum açmanızın ardından bütün bu özellikleri size sunuyor. Bazı videolar için yaş kısıtlaması getiren Youtube, saldırganlık ve şiddet içeren videolar için 18 yaşından büyük kullanıcılarının izlediğine emin olmak için doğrulama istiyor. Merkez ofisi California'da bulunan Youtube 2014 yılında üyelerinin para kazanabileceği bir model geliştirdiklerini açıklamasıyla beraber, Youtube üzerinde video yüklemesi yapan bütün kullanıcıların şartları yerine getirmesiyle betaber izlenme başına para kazanmaya başladılar. Son bir yıl içerisinde 1000 abone ve 4000 saat izlenme şartını yerine getirmeniz halinde, Youtube üzerindeki videolarınızın sizlere izlenme başına para kazandıracağını söyleyebilirim. Kanalın kategorisi ve videonun konusu gibi birkaç farklı etken, kazanılan para miktarında değişiklik yapmaktadır. Dünya üzerinde Youtube içerikleri sayesinde para kazanan milyonlarca kullanıcı bulunmakta Bu kullanıcıların bazıları milyonerlerin arasında yer alıyor.

Yüksek izlenmelere ulaşmanız doğrudan yüksek gelir elde etmenize yol açar. Sizler de Youtube üzerinde video yüklemesi yaparak para kazanmak için aşağıda bulunan link üzerinden web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


YouTube Web sitesi:

www.youtube.com

Satışlarınızı ve kitlenizi artıracak sosyal medya yönetimi almak için:

www.socialofis.com

Dünya'nın İlk ve Tek Ekran Kartlı Sunucu Merkezi Gogumax DC ile %100 Güvenli Ekran Kartlı Sunucu Satın Alabilirsiniz:

www.gogumaxdc.com

Gogumax Teknoloji Yazılım Danışmanlığı için:

www.gogumax.com.tr

Gpu.com.tr İle Oyunlarda Limitsiz Karakter Aç:

www.gpu.com.tr


Hizmet Satın Alma ve Tüm Sorularınız için bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz:

Whatsapp