S O C I A L O F I S

Yükleniyor...

Paywingo

Ücretsiz E-Ticaret Siteniz Hazır

Paywingo; Bir Kurumsal Pazaryeri projesidir. Paywingo PAYMENT sistemiyle ister siteniz üzerinden yaptığınız satışlara ortak ödeme seçenekleri sunabilir, ister Paywingo Mağazanızı açarak ücretsiz şekilde ürünlerinizi satabilirsiniz. Paywingo uzun yıllardır sektörel yapılan hataları eksikleri gidermek için geliştirilen bir PAZARYERİ projesidir. Alışıla gelmiş pazaryerlerinden farklı olarak size özel bir link yada alan adı üzerinden sadece sizin oluşturduğunuz ürünlerin müşterilerinize satmanıza olanak sağlar. Mağaza açılışı tamamen ücretsiz olup, en büyük avantajıda ödeme yöntemlerinde bulunur. Müşterilerinize, Kredi Kartı, Banka Havale/EFT/FAST, İninal, Papara ve Paypal gibi bir çok ödeme seçeneğini hiç bir entegrasyona gerek kalmadan sunabilirsiniz. Paywingo KATILIN

Ücretsiz E-PİN E-Ticaret Sitesi

Mağazanızı dijital içeriklerle oluşturarak sistem üzerinden epin satışı yapabilirsiniz. Epinler otomatik olarak teslim edilir ve profesyonel bir epin e-ticaret sitesi sahibi olmuş olursunuz.

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi

Fiziksel yada Hizmet satışlarınızı mağazanıza eklediğiniz ürünler ile yapabilirsiniz. Ürünlerinizi ister FİZİKSEL KARGO ile İster Dijital ortamda teslim ederek en hızlı şekilde ticaretlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödemeleriniz Ertesi Gün Hesabınızda

Bazı sektörler hariç neredeyse tüm sektörlere ertesi gün ödeme ile hizmet vermekteyiz. Düşük komisyon oranları ve dilediğiniz hesaba para çekim seçenekleri ile en hızlı şekilde kazançlarınızı teslim alabilirsiniz.